"The Right Tractor At The Right Price!"

Equipment Videos

Equipment videos, New Holland tractor videos, forage harvester videos, skid steer videos available at H & M Equipment Co. Inc., Amsterdam, New York; Your source for new, rental and used tractors, construction equipment, and tractor supplies; servicing Amsterdam, Saratoga, Albany, Schenectady and all outlying areas.

 • T6 Dynamic CommandTM nowy poziom komfortu

  Marka New Holland Agriculture wzbogaciła serię ciągników T6 o nowy, wielozadaniowy ciągnik T6 Dynamic CommandTM. Modele T6.145, T6.155, T6.165 i T6.175 z nowej serii jako jedyne w tym segmencie rynkowym posiadają 8-stopniową przekładnię Semi Powershift. Wraz z nowymi modelami, New Holland poszerza swój asortyment ciągników wielozadaniowych. Klienci szukający konwencjonalnych rozwiązań, gdzie maszyna wykorzystywana jest głównie do prac polowych w pobliżu gospodarstwa mogą wybrać modele T6 16x16 Electro CommandTM z 4-stopniową przekładnią Semi Powershift. Przedsiębiorcy potrzebujący ciągnika do upraw i transportu mogą wybrać nowy model T6 24x24 Dynamic CommandTM, a dla klientów których kluczowe znaczenie ma precyzyjne określenie prędkości, najlepszym rozwiązaniem będzie wielokrotnie nagradzany model T6 Auto CommandTM z przekładnią bezstopniową.

 • Wyprzedaż rocznika 2018

  Ruszyła wielka wyprzedaż traktorów New Holland, tylko teraz szeroka gama modeli dostępnych od ręki w wyjątkowych cenach. Szukasz kombajnu? Najlepsze, promocyjne warunki zakupu kombajnów marki New Holland już teraz! Sprawdź Jubileuszowe ceny na 20-lecie marki New Holland w Polsce. Finansowanie Fabryczne do 8 lat lub od 0%*. Spiesz się, ilość maszyn ograniczona. New Holland, nr 1 w Polsce w sprzedaży traktorów! *Podane powyżej informacje maja charakter reklamowy i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i 66(I) kodeksu Cywilnego. Promocja obowiązuje na modele z roku produkcji 2018. Zaprezentowane modele maszyn są jedynie ilustracja i mogą zawierać elementy wyposażenia dodatkowego, dostępne za dopłata. Szczegóły na temat promocji i dostępności maszyn u Autoryzowanych Dealerów marki New Holland

 • T6 Dynamic Command Road Show Belux (FR)

  Pendant 3 semaines, la caravane New Holland s’est déplacée en Flandre, en Wallonie et au Luxembourg afin de présenter le T6 Dynamic Command. Une grande satisfaction, très beau, l’éfficacité au coeur de la transmission, le plus sobre. Ce ne sont que quelques commentaires qui caractérisent le nouveau T6 Dynamic Command.

 • New Holland CX8.85. Najlepsza w klasie wydajność

  Przygotuj się na przełomowe rozwiązania techniczne: Wytrząsacze słomy Opti-Speed™ z funkcją automatycznej regulacji szybkości pracy dostosowują się do zmiennych warunków pracy, gwarantując doskonałą separacje. Łącząc wszystkie innowacyjne funkcje flagowych kombajnów CX: SmartTrax™, Opti-Fan™, Opti-Clean™ czy Opti-Spread™ uzyskujemy produkt, który zapewnia odpowiedni zbiór podczas żniw Czterobębnowy układ młócący marki New Holland zapewnia delikatne i zarazem dokładne młócenie każdego kłosa, jednocześnie zachowując wysoką jakość słomy. Skuteczne połączenie technologii Opti-Clean™ i Opti-Fan™ generuje czyste ziarno, a ponadto wyróżnia się wydajnością czyszczenia większą nawet o 20%. Super jakość.

 • Un nuovo specializzato sta arrivando… sempre all’altezza delle tue esigenze!

  Un nuovo specializzato New Holland sta arrivando, continua a seguirci per scoprirne le caratteristiche!

 • Objectif Révision | Promo sur les pièces d’origine

  Morte saison, la pause s’impose, la révision aussi ! RDV chez votre concessionnaire New Holland pour découvrir nos offres promotionnelles sur les pièces d’origine ainsi que nos solutions de financement lors de l’entretien de votre tracteur et machine agricole.

 • 20 lat innowacji New Holland w Polsce

  We wrześniu 1998 roku zarejestrowana została spółka New Holland Bizon w Płocku. Dokładnie 20 lat temu zaczął działalność polski oddział marki, która już po 11 latach obecności w Płocku stała się liderem sprzedaży nowych ciągników rolniczych w Polsce. Od 2009 roku nieprzerwanie dzierży tytuł lidera i pewnie zmierza do zwycięstwa w kolejnym roku. W 1998 roku zaczęła się historia marki New Holland w Polsce, przez nabycie fabryki Bizon w Płocku. Od tego czasu zaczęliśmy budować siłę tej marki na naszej polskiej ziemi, ale patrzymy też w przyszłość. Dlatego stawiamy na rozwój, nie zatrzymujemy się, nie osiadamy na laurach. W ciągu minionych 20 lat wspólnie z naszymi Klientami wykonaliśmy ogromny krok na przód. Wiele małych, rodzinnych gospodarstw przeobraziło się w nowoczesne przedsiębiorstwa. My również nie jesteśmy tą samą firmą, co 20 lat temu. Przez cały ten czas dynamicznie się rozwijaliśmy i nabywaliśmy cenne doświadczenie.

 • T6 Dynamic Command Road Show Belux

  3 weken lang trokken we met de T6 Dynamic Command door de Belux om de nieuwe transmissie voor te stellen. Grote tevredenheid, verbluffend mooi, efficiëntie in het hart van de transmissie, de zuinigste… Het zijn maar enkele commentaren die de nieuwe T6 Dynamic Command typeren.

 • 20 lat New Holland w Polsce

  We wrześniu 1998 roku zarejestrowana została spółka New Holland Bizon w Płocku. Dokładnie 20 lat temu zaczął działalność polski oddział marki, która już po 11 latach obecności w Płocku stała się liderem sprzedaży nowych ciągników rolniczych w Polsce. Od 2009 roku nieprzerwanie dzierży tytuł lidera i pewnie zmierza do zwycięstwa w kolejnym roku. W 1998 roku zaczęła się historia marki New Holland w Polsce, przez nabycie fabryki Bizon w Płocku. Od tego czasu zaczęliśmy budować siłę tej marki na naszej polskiej ziemi, ale patrzymy też w przyszłość. Dlatego stawiamy na rozwój, nie zatrzymujemy się, nie osiadamy na laurach. W ciągu minionych 20 lat wspólnie z naszymi Klientami wykonaliśmy ogromny krok na przód. Wiele małych, rodzinnych gospodarstw przeobraziło się w nowoczesne przedsiębiorstwa. My również nie jesteśmy tą samą firmą, co 20 lat temu. Przez cały ten czas dynamicznie się rozwijaliśmy i nabywaliśmy cenne doświadczenie – podkreśla.

 • IntelliBale System-inteligentne prasowanie

  Większa wydajność, redukcja zmęczenia operatora, jednolity kształt bel i mniejsze zużycie paliwa dzięki nowemu systemowi IntelliBale™. Ta technologia umożliwia sterowanie jazdą ciągnika do przodu przez prasę i wymuszenie zatrzymania go po osiągnięciu ustawionej średnicy beli w celu owinięcia beli. Po podniesieniu pokrywy tylnej, wyrzuceniu beli z prasy i zamknięciu pokrywy, daje operatorowi sygnał, aby przestawił dźwignię jazdy do przodu i z powrotem do położenia neutralnego w celu kontynuowania belowania. Oprócz zmniejszenia zmęczenia operatora i zużycia paliwa klienci zyskają na jednolitym kształcie bel, osiągniętym dzięki technologii IntelliBale™, która automatycznie reguluje średnicę beli bez konieczności reakcji ze strony operatora. Jednolite czasy trwania cykli produkcyjnych również przekładają się na dalszy wzrost wydajności prasy.

(10 Videos)